‘‘Iba tí,
čo sa odvážia,
naozaj žijú.‘‘
- Ferrari

August 2018

Dlhá, Slovensko

Po troch mesiacoch hrdenia sa titulom majiteľ motokáry a trojtýždňovej pauzy od celkovo prvého preteku, nekonečného množstva výhovoriek prečo sa nezúčastniť na Slovenskom kartingovom pohári som sa tejto výzve postavil a dorazil do Dlhej neďaleko od Trnavy.

Viac informácii
NAČÍTAVAM NAČÍTAVAM
August 2018

RabócsiRing, Maďarsko

Po niekoľkých mesiacoch trénovania vo Vechci na T1 Ringu, poznávania motokár a skvelých ľudí som sa ocitol na svojom historicky prvom preteku v susednom Maďarsku na okruhu RabócsiRing.

Viac informácii
NAČÍTAVAM NAČÍTAVAM
Máj 2018

Vítaj ‘‘beštia‘‘!

Sedemnásteho Mája podvečer som vyrazil za najintenzívnejším pocitom naplnenia, šťastia a hrdosti, kedy sa naplno ukázal výsledok všetkého snaženia sa. Moja nová hračka, ktorú vystihuje jedine meno Beštia - motokára.

Viac informácii
NAČÍTAVAM NAČÍTAVAM

Kto som? Po druhé?

Lukáš "striky" Strišovský

Už od mala ma priťahovala elektronika a adrenalín. Časom som obe túžby pretavil do reálneho využitia... atď., atď.. Už to poznáte odtiaľto , ale čo neviete je, že v skutočnosti od mala mojou najväčšou túžbou bol motoršport. Malou náhradou mi boli možnosti virtuálne a teda občasné hranie simulátorov na PC, popritom sledovanie aktívne spočiatku WRC a neskôr F1. To pretrváva dodnes, kde mojím najobľúbenejším tímom je Ferrari a z pomedzi jazdcov je to na prvom mieste už neaktívny Fernando Alonso a hneď po ňom Kimi Räikkönen. V súčastnosti sa mi ale detský sen splnil a vlastním resp. jazdím na motokáre Mad-Croc typu KZ 125 (125cm3) v Slovenskom Kartingovom Pohári. Viac informácii o mojich začiatkoch nájdete v tomto článku.

Instagram

Objavujte a cestujte spolu so mnou po svete motoršportu prostredníctvom môjho Instagramu!

4. miesto

RabócsiRing, Maďarsko

04.08.2018

5. miesto

RabócsiRing, Maďarsko

08.09.2018

8. miesto

Dlhá, Slovensko

25.08.2018

Chcel by si ma podporiť?

Akákoľvek forma podpory od pár kvapiek benzínu, rôzného druhu tovaru pre komfortnejšie servisovanie motokáry počas preteku v depe, cez finančnú podporu až po fandenie transparentmi :) mi pomôžu na ceste k lepším výsledkom, ktoré mi môžeš i ty týmto pomôcť dosiahnúť.

Ciele

Ako každý pretekár i já túžim zvíťaziť a preto obetujem maximum svojho voľného času pre tréning, najčastejšie na okruhu T1 Ring vo Vechci. Prvotným cieľom je účasť na všetkých tratiach Slovenského kartingového pohára pre rok 2019 s umiestnením sa minimálne v strede štartovacieho poľa. Druhým cieľom je zúčastniť sa niekoľkých pretekov na okruhu RabócsiRing v susednom Maďarsku s umiestnením sa na stupni víťazov.

Dosiahnuté výsledky

Aktuálne je najväčším úspechom čistý štít bez väčšej nehody v tréningoch, či v pretekoch :) hneď po tom následuje 4. miesto z Maďarska na RabócsiRingu a 8. miesto z preteku v rámci Slovenského kartingového pohára, ktorý sa konal v Dlhej.

Zviditeľnenie sponzorstva

V prípade vzájomnej dohody o sponzorstve v akejkoľvek forme, je možné zviditeľniť sponzorstvo vo forme polepov priamo na motokáre, prilbe či na prívesnom vozíku. Zobrazenie na príspevkoch sociálnych sietí (Facebook, Instagram) pomocou "hastag-ov", živým odkazom na webovú stránku, alebo rovnako tak na tejto webovej stránke v časti noviniek, prípadne v samostatnej časti "sponzori" (v prípade dohody sa táto sekcia vytvorí).

Bankovné spojenie

Fio banka, a.s.
pobočka zahraničnej banky
Nám. SNP 21, Bratislava, 811 01
Slovak Republic (SK)
Číslo účtu: 2401395022
Kód banky: 8330
IBAN: SK6683300000002401395022
BIC: FIOZSKBAXXX

Pretekár

Lukáš Strišovský
SNP 331
Prakovce, 05562
E-mail: karting@striky.sk
Telefón: +421 948 121 349

Sociálne siete

Sleduj, zdieľaj, odoberaj a rozdávaj ,,lajky'' prostredníctvom sociálnych sietí. Som vďačný za každý druh podpory čo môže predstavovať i obyčajný klik na ,,páči sa mi to'' na moju fotku/príspevok a tým mi dať najavo, že veci robím správne a držíte mi palce. Ďakujem!

Pri prevádzkovaní internetovej prezentácie mi pomáhajú súbory cookie. Ďaľším prehliadaním vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácii. Súhlasím